Dovolilnice

User avatar
barnes308
Posts: 127
Joined: 10 Aug 2015, 13:25
Location: Gorenc pr´ Lublan

Re: Dovolilnice

Post by barnes308 »

https://ribarstvo.mps.hr/default.aspx?id=21
Evo upam, da ti bo to delalo.
Lp
Gašper
Posts: 48
Joined: 10 Jul 2018, 18:09

Re: Dovolilnice

Post by Gašper »

Dela, hvala ti! 😀
Gašper
Posts: 48
Joined: 10 Jul 2018, 18:09

Re: Dovolilnice

Post by Gašper »

Zdravo, imam en problem pri nakupu dovolilnice za 7dni, vse sem vpisal in izpolnil, hočem potrdit in mi najprej napiše, =Pogrešan broj kartice=, kasneje pa še =Kartica je istekla=. Drugače vse štima s kartico. Mi lahko kdo pomaga?
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Dovolilnice

Post by CBB »

Pa si označil pravo kartico? Visa, Mastercard?
Gašper
Posts: 48
Joined: 10 Jul 2018, 18:09

Re: Dovolilnice

Post by Gašper »

Že uredil, hvala vam.
Gladiac
Posts: 377
Joined: 23 Sep 2016, 22:59

Re: Dovolilnice

Post by Gladiac »

Mogoče ni prava tema ampak vseeno vprašam.
Če grem iz Portoroža lovit na bojo Paloma in pridem nazaj z 5kg rib.
Ali imam lahko kakšen problem na slo strani zaradi karte?

Hvala!
LP
Uroš
primoz81
Posts: 24
Joined: 01 Oct 2018, 17:50

Re: Dovolilnice

Post by primoz81 »

Ne,jaz sem veliko preklicaril glede tega in nazadnje poklical znanca na ministrstvo,lahko si samo legitimiran od uradne osebe in lahko uradno popišejo ulov,kazen oziroma globa za izlov ni možna oziroma nima pravne podlage!
primoz81
Posts: 24
Joined: 01 Oct 2018, 17:50

Re: Dovolilnice

Post by primoz81 »

še to,če bi slučajno lovil na privat ozemlju,kar ga na slovenski obali praktično ni v definiciji privat lastnine,ker ima morska obala poseben dekret v Sloveniji podobno kot na Hrvaškem,podobno je tudi z rečnimi bregovi v Sloveniji,se pravi da,bi lovil nekje kjer je lov uradno občinsko prepovedan,bi se v tem primeru plačala le globa za prekršek prepovedi, ki je povečini v Sloveniji rangiran v 40eur razredu z izjemo specialnih občinskih odredb!in še nasvet,če te želi ustaviti in ti pametovati kakšen lokalni ribič,po večini so vsi lokalci stari brihtolčki,ne beži ampak pokliči policijo,da boš kasneje lahko uradno,če je bila kazen napačno izdana podal pritožbo,jaz sem se v zadnjih 20 letih lovljenja po sloveniji naučil ene pomembne stvari in sicer če bi upošteval in poslušal lokalne ribiče bi lahko lovil samo doma v banji!l.p. primož
primoz81
Posts: 24
Joined: 01 Oct 2018, 17:50

Re: Dovolilnice

Post by primoz81 »

pozabil sem še napisati to,da ne pozabi dokumentirati izlovno območje v bližini boje,dovolj bo fotka od tistega dneva,to lahko zelo poenostavi proces,če bi slučajno prišlo do zapleta!
Aky
Posts: 41
Joined: 17 Nov 2017, 14:18

Re: Dovolilnice

Post by Aky »

A ima kdo kakšno informacijo, kdaj bodo ribiške dovolilnice za Hrvaško za leto 2020 v prodaji?

A.
Post Reply