Dovolilnice

User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Dovolilnice

Post by sova »

jure82 wrote: 06 Feb 2018, 14:00

Kako pa je z kartami za upokojence?enako cena?kupljeno karto pa ti posljejo na email?
Za upokojence mlajše od 65 let je treba prevest uradni dokument o upokojitvi pri uradnem prevajalcu in overit pri notarju. Starejšim ni treba, ker kupiš karto nad 65 let, če je ali bo dopolnil 65 let letos. Ni važno kdaj.

Visina naknade za pojedine vrste dozvola utvrđuje se u kunama kako slijedi:
Redni broj-------Vrsta dozvole--------------------------------------------------------------------športna ---rekreacijska
8. Godišnja dozvola za osobe koje su umirovljenici ili koji su navršili 65 godina života-------60kn-------100kn
https://narodne-novine.nn.hr/clanci/slu ... _2785.html Tu imaš ves nov zakon in tabelo s cenami. Člen 5.

lp.
Image
User avatar
tinker
Posts: 4059
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: Dovolilnice

Post by tinker »

OD DANES NAPREJ SE PRODAJAJO LETNE REKREACIJSKE DOZVOLE TUDI NA KLASIČNI NET STRANI.
http://ribarstvo.mps.hr/default.aspx?id=4010

Zadeva deluje, ravnokar nabavu :)

po 500 KN :)
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Dovolilnice

Post by kr'en »

HUDO! :aaa:
Image
User avatar
peter167
Posts: 549
Joined: 10 May 2017, 07:58
Location: Dupeljne

Re: Dovolilnice

Post by peter167 »

Ja super... :argh: Jaz budala, sem pa kupil športno na Brnčičevi, zdaj pa cvikam a sploh velja ali ne. :grrr:
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Dovolilnice

Post by zmešan »

Vejla
Don't drink water,because fish fuck in it.
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Dovolilnice

Post by zmešan »

Čeprav je moteč zapis,da se letnih neda kupit prek intertneta.
Don't drink water,because fish fuck in it.
User avatar
tinker
Posts: 4059
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: Dovolilnice

Post by tinker »

zmešan wrote: 09 Feb 2018, 15:35 Čeprav je moteč zapis,da se letnih neda kupit prek intertneta.
Ja res je...

Čim manj brat, pa čim hitrej klikat....preden se izmislijo nekaj novega...rok je 1.3.
Internetna prodaja letnih rekreativnih je od včeraj dalje...prej so pa trdili, da jih ne bo mogoče kupit po netu...in so ljudje hodili lastnonožno v trgovine po športne letne...
User avatar
jerebinho
Posts: 76
Joined: 19 Sep 2012, 18:02
Location: Ljubljana

Re: Dovolilnice

Post by jerebinho »

To je posledica veljavne sprembe pravilnika: https://narodne-novine.nn.hr/clanci/slu ... 2_267.html

Bistveno se ne spreminja razen tega, da se po novem spet lahko kupi letna tudi prek interneta (če nisi upokojenec pod 65 let). So pa definiral kaj pomeni ta "30lb pravilo", ki velja za ribolov iz čolna. Gledalo se bo najšibkejši člen.
B0ris
Posts: 54
Joined: 01 Nov 2015, 10:54
Location: Dolenjska

Re: Dovolilnice

Post by B0ris »

Ampak so pa hecni ... Non stop neke spremembe. Jaz sem se ravno v petek odpeljal v Novigrad samo zato, da sem kupil letno karto :bwahaha: :bwahaha: :unsure: :unsure:
sasok
Posts: 122
Joined: 19 Aug 2013, 17:28
Location: Beltinci

Re: Dovolilnice

Post by sasok »

Jaz se naročil letno športno dovolilnico, kar pri kolegih iz Šibenika, ki so se prijazno vključili na forum:
viewtopic.php?f=19&t=1481

Dovolilnice sem dobil že naslednji dan (pdf), cena je sicer enaka, dobiš pa možnost "lova ne veliko ribu" (doplačilo karte) in podvodni lov.
Nikoli ne veš.
LP,
Sašo
Post Reply