Dovolilnice

bilo
Posts: 31
Joined: 06 Jul 2017, 12:46
Location: Podkum - Bilo - Primošten

Re: Dovolilnice

Post by bilo »

Ne, samo ob nakupu dovolilnice.
Bruxer
Posts: 8
Joined: 17 Mar 2015, 11:52

Re: Dovolilnice

Post by Bruxer »

bilo wrote: 12 Jan 2018, 14:58 Ne, samo ob nakupu dovolilnice.
Je to preverjen podatek?
bilo
Posts: 31
Joined: 06 Jul 2017, 12:46
Location: Podkum - Bilo - Primošten

Re: Dovolilnice

Post by bilo »

Bruxer wrote: 12 Jan 2018, 15:19
bilo wrote: 12 Jan 2018, 14:58 Ne, samo ob nakupu dovolilnice.
Je to preverjen podatek?
Spodnji zapis je mail odgovor predsednika ŠRD Lignja iz Primoštena ... postavil sem mu isto vprašanje ob nakupu dovolilnice. Mislim pa, da jo lahko kupiš ponovno z drugim vpisom registracije plovila. Dodatnih 100 kun. Citiram ...

"Ne. Broj brodice upisuje ovlaštena osoba na dan nabave u sustavu internet prodaje. Nakon tipke ENTER nema ispravaka (za sada ?!)"
Bruxer
Posts: 8
Joined: 17 Mar 2015, 11:52

Re: Dovolilnice

Post by Bruxer »

Hvala "bilo" za odgovor...
User avatar
jerebinho
Posts: 76
Joined: 19 Sep 2012, 18:02
Location: Ljubljana

Re: Dovolilnice

Post by jerebinho »

Je kdo zdaj že kupil letno rekreativno? Je v elektronski verziji dobil pdf ali word obliko? Mogoče kdo ve kje bi se dalo preveriti št. dovolilnice, če je pristna (razen seveda da se pošlje mail direktno na ministrstvo)?
User avatar
SuperB
Posts: 164
Joined: 16 Oct 2017, 09:46

Re: Dovolilnice

Post by SuperB »

Mislim, da sem pred meseci našel na strani okenček kjer vpišeš št.dovolilnice.
-broken HART- episode 2.
bilo
Posts: 31
Joined: 06 Jul 2017, 12:46
Location: Podkum - Bilo - Primošten

Re: Dovolilnice

Post by bilo »

jerebinho wrote: 14 Jan 2018, 19:19 Je kdo zdaj že kupil letno rekreativno? Je v elektronski verziji dobil pdf ali word obliko? Mogoče kdo ve kje bi se dalo preveriti št. dovolilnice, če je pristna (razen seveda da se pošlje mail direktno na ministrstvo)?
http://ribarstvo.mps.hr/
Na desni, malo nižje od sredine, v rubriko "Pretraživač ribolovnih dozvola" vpiši številko dovolilnice in ti jo bi moralo prikazati v pdf.
User avatar
jerebinho
Posts: 76
Joined: 19 Sep 2012, 18:02
Location: Ljubljana

Re: Dovolilnice

Post by jerebinho »

Krasno... Javi mi "Nepostojeća dozvola!".

Hvala obema za info. Bom javil na agencijo kjer je bila kupljena, da vidim kaj bodo rekli.
longcast
Posts: 221
Joined: 04 Nov 2014, 16:43
Location: Ljubljana

Re: Dovolilnice

Post by longcast »

Verjetno ima veliko rekreacijskih ribičev (torej tistih, ki lovimo s palicami) eno ultimativno vprašanje, ki je vezano na letne karte:
A: ali na HR k enemu od uradnih prodajalcev kart za ribolov, kjer se kupi letna rekreativna karta za 500 kun
B: ali v SLO k uradnim pooblaščencem za športni ribolov, kjer se kupi letna karta za športni ribolov za 350 kun + 150 kun kot članarine za klub in zvezo.

Kakšne so vaši pogledi, odločitve in mnenja glede tega? Sam sem bolj ali ne za varianto B, tudi zaradi logistike, samo ne vem ali ima le-ta kakšne slabosti, razen plus, da lahko poleg palic uporabljaš tudi puško?

Hvala za odgovore.
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Dovolilnice

Post by zmešan »

Pomoje je ist šmorn.Meni osebno bolj leži nakup v slo.Cena je v končni fazi enaka.
Don't drink water,because fish fuck in it.
Post Reply