Dovolilnice

FLIGERMAUS
Posts: 42
Joined: 25 May 2015, 10:16
Location: IVANČNA GORICA

karte za lov

Post by FLIGERMAUS »

Bil v soboto v Umag-u in hotel kupiti karto pri ribolovnem društvu pa so loli imeli zaprto,tudi na klic po telefonu se niso javili.Bo treba karto kar preko neta kupiti...ali ima še kdo podobno izkušnjo ali sem jaz naletel na ta primer prvič...

lpMladen
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: karte za lov

Post by CBB »

FLIGERMAUS wrote:Bil v soboto v Umag-u in hotel kupiti karto pri ribolovnem društvu pa so loli imeli zaprto,tudi na klic po telefonu se niso javili.Bo treba karto kar preko neta kupiti...ali ima še kdo podobno izkušnjo ali sem jaz naletel na ta primer prvič...

lpMladen
Od kar se karto da kupit na internetu ni več tako enostavno karte kupit v "živo". Načeloma jih prodajajo v boljših ribiških trgovinah, v nekaterih turističnih agencijah. Je pa treba malo po internetu prej pogledat kje in kako.

Enostaven search na googlu je vrnil tole:

BORI-LIBRA d.o.o. Trg slobode 2, Umag (Umago)
BRANCIN Komunela 11, Umag (Umago)
HIMERA D.O.O. Zagrebačka 3, Umag
PLAVO MORE D.O.O. Trgovačka 3a, Umag (Umago)
RAVUCOMMERCE D.O.O. Zemljoradnička 20, Umag (Umago)
UMAG - SPORTSKO RIBOLOVNO DRUŠTVO Šetalište V. Gortana b.b., Umag (Umago)
User avatar
albacore
Diplomirani lignjelovec
Posts: 1291
Joined: 26 Aug 2012, 10:38
Location: Umag - Portorož

Re: karte za lov

Post by albacore »

FLIGERMAUS wrote:Bil v soboto v Umag-u in hotel kupiti karto pri ribolovnem društvu pa so loli imeli zaprto,tudi na klic po telefonu se niso javili.Bo treba karto kar preko neta kupiti...ali ima še kdo podobno izkušnjo ali sem jaz naletel na ta primer prvič...

lpMladen
:bwahaha:........ dajte že enkrat razumet, da je tudi na obali za nekoga nedelovnik Sobota in Nedelja
.......... LP
Image
B0ris
Posts: 54
Joined: 01 Nov 2015, 10:54
Location: Dolenjska

Re: Dovolilnice

Post by B0ris »

Ne vidim nobene dodane vrednosti, da bi šel karto kupiti v ribiško trgovino. Enostavno preko spleta, potem pa imam potrdilo na telefonu in zraven osebni dokument. Če pride kontrola je to popolnoma dovolj (ne rabiš tiskane verzije). Edini problem je, če bi hotel isti dan loviti ne moreš kupiti karte preko spleta, ker moraš jo lahko kupiš samo od naslednjega dneva naprej :roll:

Aja, BTW: Ali je že kaj novega glede nakupa letnih kart ?
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Dovolilnice

Post by CBB »

B0ris wrote:Ne vidim nobene dodane vrednosti, da bi šel karto kupiti v ribiško trgovino. Enostavno preko spleta, potem pa imam potrdilo na telefonu in zraven osebni dokument. Če pride kontrola je to popolnoma dovolj (ne rabiš tiskane verzije). Edini problem je, če bi hotel isti dan loviti ne moreš kupiti karte preko spleta, ker moraš jo lahko kupiš samo od naslednjega dneva naprej :roll:

Aja, BTW: Ali je že kaj novega glede nakupa letnih kart ?
Eden izmed problemov je, da veliko ljudi jima kreditne kartice, ali pa imajo takšno, ki jo sistem ne podpira.
User avatar
albacore
Diplomirani lignjelovec
Posts: 1291
Joined: 26 Aug 2012, 10:38
Location: Umag - Portorož

Re: Dovolilnice

Post by albacore »

Zasledil članek na facebook strani ''RD Oradela - Piran''

Pozdravljeni
Morda nekateri že veste nekateri pa ne. Vsekakor je novica dobra za tiste, ki lovite v hrvaškem morju.
Namreč ; Letno ribolovno dovolilnico lahko kupite prav vsi za 350,00 KUN, vendar samo do 1.6.2017. Po tem datumu nakup ne bo več mogoč.

https://www.facebook.com/oradelapiran.s ... ED&fref=nf
.......... LP
Image
hermanh
Posts: 38
Joined: 26 Mar 2013, 22:00

Re: Dovolilnice

Post by hermanh »

A je to ziher :?: Je kar mal preveč lepo,da bi bilo res. :unsure:
brezo
Posts: 455
Joined: 21 Sep 2015, 12:30
Location: Nova Gorica

Re: Dovolilnice

Post by brezo »

Jaz bi tudi kaksen podatek vec, ker ce zadeva res stoji tako, bi se tudi jaz zanimal zaletno, ker je samo cca 10evrou drazja od dosedanje tedenske dozvole... :-) ve kdo kaj vec?
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Dovolilnice

Post by kr'en »

Dokler se ne da tukaj pod godišnjo dozvolo izbrat Slovenijo je zame vse en navaden bullshit. Simpl.
Image
User avatar
jerebinho
Posts: 76
Joined: 19 Sep 2012, 18:02
Location: Ljubljana

Re: Dovolilnice

Post by jerebinho »

Danes je hrvaška vlada potrdila predlog novega zakona. Kdaj bo v saboru pa ne pa vem.
https://vlada.gov.hr/sjednice/35-sjedni ... 0598/20598
Post Reply