Hrčkom se je zmešalo

špeci

Re: Hrčkom se je zmešalo

Odgovor Napisal/-a špeci » 14 Maj 2020, 13:54

Tako, kot je Blaž napisal je res. En procent ljudi se je nastrojil, da ne bi smeli imeti letnih dovolilnic ali ,da so poceni. CBB jim je lepo obrazložil par stvari. Skoz so bla trenja in vedno bojo to je itak normalno. :yeah: Za podvodnjake pa nevem kaj delajo, ker ni moje področje.
Drugač , ko ste me joinal v te grupe ste se pa vsi izpisal hvala. :bwahaha: ste pa tut , da vas eni lovci sprovocirajo. :blabla:
Nazadnje spremenil špeci, dne 14 Maj 2020, 14:02, skupaj popravljeno 1 krat.

Uporabniški avatar
tinker

Odgovor Napisal/-a tinker » 14 Maj 2020, 13:57

CBB napisal/-a:
14 Maj 2020, 13:28
Huh....
Sašo, prav občudoval sem tvojo voljo in argumentiranje v teh FB spopadih... :rofl:
Jaz sem že prestar za to. Sem se prav namenoma odločil, da se ne grem več debatnih krožkov in grem raje namesto tega na Šmarno ali pa samo sedim /ležim na kavču in moje življenje je mirno ko bonaca na Susku ob 6.00 zjutraj sredi julija.

Uporabniški avatar
Đony
Kraj: Krašowc

Odgovor Napisal/-a Đony » 14 Maj 2020, 21:43

Če gre situacija tako naprej bo tinker začel z krapolovom
Albacore pa sedel za skladišči v Portorožu :bwahaha:
Budale so povsod, tako pri njih , tako pri taljanih in prav tako pri nas!
Škoda je ,da ti eno tako... oseba, uniči voljo do nekaj tako lepega ....
V vseh treh deželah pa sem spoznal veliko dobrih ljudi!
☮️✌️
Lp

Uporabniški avatar
peter167
Kraj: Dupeljne

Odgovor Napisal/-a peter167 » 15 Maj 2020, 00:38

Ja, nestrpnežev je dovolj na obeh straneh Kolpe. Jerkov je pa, po mojem mnenju, že od nekdaj bolj kot ne nacionalist. Vsaj iz njegovih postov je tako razbrati. Jaz ga ne bi jemal preveč resno. Ni edini prebivalec Hrvaške. Mnogo Hrvatov je super in sam se posvečam samo tem.
Mene še najbolj od vsega boli, da si ljudje lastimo floro in favno na "našem teritoriju". Z vsemi bitji lahko počnemo, kar nas je volja. Da so le v naši državi. Če je pa to početje tradicionalno, pa toliko bolje. Tujci pa tega ne smejo! Sploh pa ne za isti denar!
Trenutno sem se pa tako ali tako vrnil na začetek. Hodim plovčkat na naše krape in ostale grozovite zveri prebivajoče v bližnjih vodah. Super je! Na hr morje pa tudi še grem, če se vsi fb aktivisti na glavo postavijo. Še letos. 🙂

Orjak

Odgovor Napisal/-a Orjak » 18 Maj 2020, 15:07

Jerkov je v prvi vrsti primitivec, ki skupino vodi diktatorsko. Če se s kom ne strinja ga preprosto zabriše ven iz skupine. Jaka muda.
Saj so se na koncu pomirili, ostalo je le par nevoščljivih nergačev, ki jim še sedaj ni jasno in težko prenesejo, ali neko ribo s puško poči Janez ali Hrvoje.

Uporabniški avatar
CBB
Kraj: Horjul
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a CBB » 19 Maj 2020, 10:24

Kakšen pa je rezime? Jaz sem se namreč iz grupe odstranil...

Orjak

Odgovor Napisal/-a Orjak » 20 Maj 2020, 10:06

Debata ugasnila, ko so glavni nergači izpraznili municijo in ko jim je par njihovih dejalo, da so nori :bwahaha:

Bobr

Odgovor Napisal/-a Bobr » 25 Maj 2020, 11:50

Adijo pamet so objave nekaterih v skupinah kjer sem bil, poden od podna. Res nebi rad srečal teh ljudi enkrat za vodo, še takrat ko uspeš jit na ribolov.

sicer pa naziv te teme je tudi....

Odgovori