Podelitev Challenge 2019 in druženje

Gladiac
Posts: 377
Joined: 23 Sep 2016, 22:59

Re: Podelitev Challenge 2019 in druženje

Post by Gladiac »

Meni je načeloma vseeno, lahko se gremo tudi mi kopati vmes :D
LP
Uroš
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Podelitev Challenge 2019 in druženje

Post by CBB »

To, da se kopa ne bi smela bit ovira. vedno se lahko lovi kje, kjer ni kopalcev.
User avatar
tinker
Posts: 4057
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: Podelitev Challenge 2019 in druženje

Post by tinker »

CBB wrote: 28 May 2020, 11:35 To, da se kopa ne bi smela bit ovira. vedno se lahko lovi kje, kjer ni kopalcev.
Načeloma to drži !
Ampak ne drži za 20-30 ribičev na kupu, kot smo mi.
:yeah:
rj85
Posts: 186
Joined: 25 Jan 2018, 12:26

Re: Podelitev Challenge 2019 in druženje

Post by rj85 »

Za vikend je kar tezka izvedba ( ampak nič ni nemogoče ) , morate pa vedet, da bo vsak vikend tako, sedaj in jeseni ( kaj pa ce bo v jeseni nov val korone ? ) Jaz vam predlagam, da se dobite in ribolov vseeno izvedete na kraju, kjer je najmanj kopalcev pa tudi ce je treba iti lovit v ankaran.
Mogoče celo na policijski pomol pri Debelem rtiču.
Kaj pa ribiski pomol v kopru ? Zusterna ?
Moram pa priznat, da sam se nisem bil na nobenem vasem srecanju, tako da ne vem kako to izgleda ( koliko prostora zasedete itd ) in se vam morda predlogi zdijo butasti :unsure:
Se pa dosti govori o sproscanju meje s hrvasko, tako da bo pomoje ze drugi teden meja odprta za vse.
Jaz ze nekaj časa razmisljam, da bi na obmorske občine poslal predlog o ureditvi plaz in pomolov za ribice ( ce je to seveda mogoče ) da bi ribiči imeli dejanski mir pred plavalci in obratno.
Lp
User avatar
izi3
Posts: 322
Joined: 21 Jul 2013, 09:44
Location: Tržič

Re: Podelitev Challenge 2019 in druženje

Post by izi3 »

Jaz osebno bi rajši jeseni :), če bo kako drugače se bom pa prilagodil... Kar se tiče plačila za majice lahko vse skupaj z prijavnino za challenge "tinkerju" nakažem, mislim, da nas je kar nekaj še, ki smo mislili prijavnino za challenge plačati na druženju ? :) upam da se še da plačat prijavnino za challenge (po pravilniku vem da ne, ampak upam da se da letos narediti izjema, glede na situacijo) ? Hvala "tinker za nadaljnjo obrazložitev in pojasnila" :yeah:
User avatar
tinker
Posts: 4057
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: Podelitev Challenge 2019 in druženje

Post by tinker »

Vsak, ki se mi je pozimi prijavil in želel plačat na srečanju seveda velja, kot da je že plačano in tekmuje normalno v skladu s pravilnikom.

Naš boss se tudi nagiba bolj k jesenski izvedbi. Da še obrazložim kaj je to jesenski termin, to ni začetek septembra (ko je še poln turizem), to je konec septembra in dalje....

Debata je še odprta...
User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Podelitev Challenge 2019 in druženje

Post by sova »

Tudi jaz raje jeseni. Ni pa to, da mora bit takrat. Pridem kadarkoli. :)

lp.
Image
Ales73
Posts: 11
Joined: 24 Oct 2018, 10:40

Re: Podelitev Challenge 2019 in druženje

Post by Ales73 »

Ojla. Tudi sam bi raje videl jeseni, konec septembra. :jadranje: :jadranje:
User avatar
Rdečko
Posts: 120
Joined: 04 Apr 2016, 08:31
Location: Trst

Re: Podelitev Challenge 2019 in druženje

Post by Rdečko »

Glede na to, da neznam kdaj nam boste odprli mejo :slin: , tudi zame je boljše, če srečanje prestavimo jeseni.
Za plačilo majčke in letošnje vpisnine samo povejte kam je treba nakazati denar.
+predlog: srečanje konec septembra/oktobra v Bakaracu s kosilom in nagrajevanjem v konobi na ovinku(konoba Portić).
Hvala
Lp ErikR :fish:
Catch & Roštilj :fish:
User avatar
Đony
Posts: 1018
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Podelitev Challenge 2019 in druženje

Post by Đony »

Rdečko , te poberem mimo grede....😁
Jesenski termin - zakon ,a CORONA II.- vrnitev odpisanih.
Jeseni zna bit ovo na novo...
Bi bilo pa fanj. Bakarac . ...,🎣🦈👍
Post Reply