[NEURADNO] SJ Challenge 2019

User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2019

Post by kr'en »

Eh, napisal sem v hecu, da ne bo kdo za res vzel. :rofl:

Vi samo prijavljajte. :yeah:
Image
User avatar
izi3
Posts: 322
Joined: 21 Jul 2013, 09:44
Location: Tržič

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2019

Post by izi3 »

Bravo še enkrat :yeah: !!! Vsak vaš ulov ne glede na kilažo je fenomenalen, tako da fantje samo gasa in srečno še naprej!!! Kapo dol albacore in peškador ;) Kdaj bo pa spet kašna lica padla da "samo malo" popestrimo dogajanje, saj smo "že" skoraj v 10 dnevu nove sezone ??? :rofl:
User avatar
Langarion
Posts: 50
Joined: 18 Sep 2017, 23:46
Location: Ljubljana

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2019

Post by Langarion »

Uff pestro dogajanje! Bravo oba! To mora biti nor občutek...
User avatar
tinker
Posts: 4057
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2019

Post by tinker »

Absolutno se prijavlja, ce tako želi ribič, vsak lep ulov. S tem se dobi širino tekmovanja in pisanost ulovov. Kar je potem res zanimivo in tako je bilo lani. Zdaj je drst brancinov in te matice so trenutni obalni fenomen. Cez 14 dni bo tega konec. Potem pridejo druge vrste.
Res je lestvica postavljena zelo visoko, samo ne obupat. 5 + kilske strelke niso vec redkost, na jugu se lovijo gofi, jeseni bodo zopet lice tu, zobatci pa :) ...upamo se na kakega kapitalca ala lani.
User avatar
SuperB
Posts: 164
Joined: 16 Oct 2017, 09:46

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2019

Post by SuperB »

Vi niste normalni :wtf: Vsa čast ribičem! :aaa:
-broken HART- episode 2.
špeci
Posts: 476
Joined: 06 Mar 2013, 15:11

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2019

Post by špeci »

tinker wrote: 10 Jan 2019, 06:59 Absolutno se prijavlja, ce tako želi ribič, vsak lep ulov. S tem se dobi širino tekmovanja in pisanost ulovov. Kar je potem res zanimivo in tako je bilo lani. Zdaj je drst brancinov in te matice so trenutni obalni fenomen. Cez 14 dni bo tega konec. Potem pridejo druge vrste.
Res je lestvica postavljena zelo visoko, samo ne obupat. 5 + kilske strelke niso vec redkost, na jugu se lovijo gofi, jeseni bodo zopet lice tu, zobatci pa :) ...upamo se na kakega kapitalca ala lani.
Šest kilska matica ima 3,3miljone iker in če se le da jo spustite, za nadalnji naraščaj.Večja je, bolj je plodna. Samci kilaši so pogrešljivi. Zato tut ne aplaudiram, lahko pa čestitam. Mi obalni ribiči ne delamo tako škodo, kot uni ki izlovijo vse živo in potem jokcajo, da kako oni lahko vejo kaj je v mreži.

lp pa brez zamere
User avatar
peter167
Posts: 549
Joined: 10 May 2017, 07:58
Location: Dupeljne

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2019

Post by peter167 »

špeci wrote: 10 Jan 2019, 09:18
tinker wrote: 10 Jan 2019, 06:59 Absolutno se prijavlja, ce tako želi ribič, vsak lep ulov. S tem se dobi širino tekmovanja in pisanost ulovov. Kar je potem res zanimivo in tako je bilo lani. Zdaj je drst brancinov in te matice so trenutni obalni fenomen. Cez 14 dni bo tega konec. Potem pridejo druge vrste.
Res je lestvica postavljena zelo visoko, samo ne obupat. 5 + kilske strelke niso vec redkost, na jugu se lovijo gofi, jeseni bodo zopet lice tu, zobatci pa :) ...upamo se na kakega kapitalca ala lani.
Šest kilska matica ima 3,3miljone iker in če se le da jo spustite, za nadalnji naraščaj.Večja je, bolj je plodna. Samci kilaši so pogrešljivi. Zato tut ne aplaudiram, lahko pa čestitam. Mi obalni ribiči ne delamo tako škodo, kot uni ki izlovijo vse živo in potem jokcajo, da kako oni lahko vejo kaj je v mreži.

lp pa brez zamere
Nič bat. Ta dotični brancin je bil izpuščen. :yeah:
User avatar
peškador
Posts: 502
Joined: 16 Aug 2017, 15:36
Location: Šangrila

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2019

Post by peškador »

Morem pa povedat da preden ribo zvagaš,slikaš(pol slika ne uspe vedno prav,moreš spet slikat,spet postavljat telefon pa se tehtnica ugasne pa,pa,pa :roll: )je riba že skoraj mrtva.Včeraj sem izpustil enga od pr.1.5kg,sem ga potegnil na suho in ga takoj izpustil,ta je odplaval takoj :fish: ,ta veliki je pa kar rabil da je prišel ,k sebi ,upam,da je tudi preživel,ker se je kar zmatral pri borbi in slikanju,vaganju.
Imam pa video od obeh ispustov nazaj v morje😏če mi kdo nebi verjel :slin:
L.P. Sebastian
User avatar
tinker
Posts: 4057
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2019

Post by tinker »

Pravilno !
In vse moje spoštovanje !
Kapo dol
špeci
Posts: 476
Joined: 06 Mar 2013, 15:11

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2019

Post by špeci »

Čestitke za izpust velike ribe in z griperjem je lažji zvagat pol pa odšteješ. :yeah:
Post Reply