Ribiske aplikacije

Post Reply
User avatar
BlazPorenta
Posts: 680
Joined: 04 Jun 2017, 10:54

Ribiske aplikacije

Post by BlazPorenta »

Zdravo,

Zanima me, kaj od mobilnih aplikacij uporabljate za seznanjanje se s pogoji (vreme, plima/oseka, globina vode, luna..), za iskanje ribiskih lokacij oz baza le-teh, itd.. ?
User avatar
Psycho
Posts: 1244
Joined: 06 Jun 2011, 14:12
Location: Lukovica pri Domžalah
Contact:

Re: Ribiske aplikacije

Post by Psycho »

Jaz uporabljam Navionics Boating HD. Ima zelo natančen relief morskega dna (sonar map), vreme, plimovanje, morske tokove,itd.,...
Je pa precej drag, zato sem ga poiskal pri gusarjih.
Usus magister est optimus.
Klemaslo
Posts: 1
Joined: 03 Sep 2018, 22:03

Re: Ribiske aplikacije

Post by Klemaslo »

Pozdravljeni,
A kdo uporablja slovensko aplikacijo Fishing points, oziroma kakšna je uporabnost aplikacij nasplošno
Hvala
Lp
robinjo
Posts: 176
Joined: 08 Mar 2018, 11:35

Re: Ribiske aplikacije

Post by robinjo »

Slovensko morje temperatura, valovi , plima/oseka, luna uporabljam apk. MBP Vida. Kar se tice navticnih kart, globin ribolovnih pozicij, natancnih lokacij pa obvezno navionics HD.
User avatar
Langarion
Posts: 50
Joined: 18 Sep 2017, 23:46
Location: Ljubljana

Re: Ribiske aplikacije

Post by Langarion »

User avatar
Ramalak
Posts: 110
Joined: 05 Mar 2017, 23:34
Location: Solkan

Re: Ribiske aplikacije

Post by Ramalak »

Žio, naložil sem si Fishing Points. Zaenkrat nimam še prav dosti prakse s terena da bi podal zadostno oceno. Prvič ko smo šli na kalamare s panulo sem dal snemat panulo in beležil vsak ulov, tako da bomo imeli zbrano kje so ulovi. Mi je pa skurlo baterijo, telefonu ugasnil, shranilo pa ni nič. Ja moja napaka.
Naslednjič sem bil pazljiv in zabeležil točko ulova.
Je pa zanimivo to da sem prejšnje, malo bolj meni pomembne ulove fotografiral in slike naložil na app. Ker sem pri fotografiranju imal prižgan gps mi je tako na app označilo tudi kraj ulova in glede na čas posnetka fotografije naložilo tudi takratne vremenske razmere, luno, plimo... skratka pohvalno v tem smislu, zato takoj poslikat ulov ne pa šele doma v kuhinji, ker bo sicer tudi tam dalo fishing location...
Aja, to velja za pro varjanto ki je plačljiva. (pol DTD-jke na leto pa ja riskirate)
Če ima kdo kako vprašanje pa na dan z besedo...
Post Reply