SJ Challenge 2017 MAJICE

User avatar
Psycho
Posts: 1242
Joined: 06 Jun 2011, 14:12
Location: Lukovica pri Domžalah
Contact:

SJ Challenge 2017 MAJICE

Post by Psycho »

Spet je leto naokrog in se bo treba počasi(hitro, da ne zmanjka časa) spraviti na lov za tiskarji za majice. Lani in prejšnja leta (razen prvo leto) sem to zrihtal jaz. Moram pa povedati, da je bila lani cela kalvarija s tiskarji (prejšnja leta pa z majicami in tiskarji). Na srečo je blisk priporočil tiskarja, ki je zadevo zrihtal in ni kompliciral. Bile pa so naknadno tudi pritožbe glede kvalitete tiska. Prejšnja leta sem tudi denar za majice zalagal jaz. Letos pa si tega na žalost ne bom moral privoščiti (na novo odprta firma in precej stroškov povezanih s tem), saj je vsako leto več prijavljenih in gre znesek v 200€+.
Zadevo lahko rešimo tako, da vprašam tiskarja (istega kot lani) za predračun za grobo predvideno količino majic, da bomo vedeli okvirno ceno in denar poberem v naprej. Če kdo ne bo moral na srečanje, lahko majice pošljem tudi po pošti (poštnino plača naročnik).
Motiv za majico z veseljem zrišem in oblikujem, v kolikor pa se bo iskalo drugega tiskarja, pa prosim, da to prevzame nekdo drug. Meni so bile lanske majice drugače super in zelo ugodne. Tudi bela barva na črni majici se je po mojem mnenju zelo lepo obnesla, tisk je bil kvaliteten in se po precej pranjih še vedno lepo drži, majice pa niso postale sprane.

Bo treba pa kar hitro v akcijo glede tiskarjev, ker če bo srečanje 15 februarja, bo šlo na tesno s časom (pobiranje naročil, tiskar mora naročiti in stiskati majice).

Zanimajo me pa še vaša mnenja.
Usus magister est optimus.
User avatar
tinker
Posts: 4057
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: SJ Challenge 2017 MAJICE

Post by tinker »

Ok, seveda.
Dizajner bos seveda ti in tako se naslednjih 10 let, najmanj! Kar se tice tiska moram grafika Twina mal pobarat...
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: SJ Challenge 2017 MAJICE

Post by kr'en »

Da se ne bo pozabilo na tole temo, 17.2 je že čez en mesec.
Image
User avatar
Psycho
Posts: 1242
Joined: 06 Jun 2011, 14:12
Location: Lukovica pri Domžalah
Contact:

Re: SJ Challenge 2017 MAJICE

Post by Psycho »

Ja, bi bilo faj slišat še kako mnenje, ker bo treba začet migat čim prej. Tiskar rabi ene 14 dni, da v miru zrihta vse.
Usus magister est optimus.
User avatar
peter167
Posts: 549
Joined: 10 May 2017, 07:58
Location: Dupeljne

Re: SJ Challenge 2017 MAJICE

Post by peter167 »

Sam vprašam... So te majice namenjene samo lanskim udeležencem ali tudi letošnjim? Tore a se delajo za nazaj ali za naprej? :?:
User avatar
tinker
Posts: 4057
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: SJ Challenge 2017 MAJICE

Post by tinker »

peter167 wrote: 16 Jan 2018, 23:37 Sam vprašam... So te majice namenjene samo lanskim udeležencem ali tudi letošnjim? Tore a se delajo za nazaj ali za naprej? :?:
Kdor si majico zaželi,
ta jo proti plačilu tudi dobi.

:rofl:
Twinman1979
Posts: 710
Joined: 05 Jun 2012, 20:49

Re: SJ Challenge 2017 MAJICE

Post by Twinman1979 »

Oj....jaz se lahko pozanimam. Potrebujem okvirno število majic. Moj tiskar ima majice kvalitetnejše in tisk boljši, ker dela na preslikač. Če je slika že bi prosil za kopijo, da pokažem. Seveda se zavedam, da bo odločila cena, zato jo bi rad čimprej sporočil.
Fishing relaxes me. It is like yoga except I still get to kill something.
User avatar
febola
Posts: 605
Joined: 20 Jul 2012, 16:01

Re: SJ Challenge 2017 MAJICE

Post by febola »

1 kom xl
User avatar
Psycho
Posts: 1242
Joined: 06 Jun 2011, 14:12
Location: Lukovica pri Domžalah
Contact:

Re: SJ Challenge 2017 MAJICE

Post by Psycho »

Twinman1979 wrote: 17 Jan 2018, 11:00 Oj....jaz se lahko pozanimam. Potrebujem okvirno število majic. Moj tiskar ima majice kvalitetnejše in tisk boljši, ker dela na preslikač. Če je slika že bi prosil za kopijo, da pokažem. Seveda se zavedam, da bo odločila cena, zato jo bi rad čimprej sporočil.
Pomojem lahko računaš na približno 20-25 majic (prejšnja leta je bilo tako). Daj pozanimaj se še kako je s preslikačem in sivinami, ali mora biti slika vektorska? Zadevo bi rad vedel, da vem kako se sploh lotiti ilustracije. Pa tudi ali je kakšna razlika v ceni glede na število barv, če je cena ista, bi mogoče lahko imeli Full-color, ko je že jubilejni challenge. :)
Usus magister est optimus.
skols79
Posts: 176
Joined: 04 Sep 2013, 18:28
Location: Izola

Re: SJ Challenge 2017 MAJICE

Post by skols79 »

1 kom S/M. Hvala!
Post Reply