Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post Reply
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by kr'en »

Po pogovoru z Martinom (ki je pred tem govoril s Sovo) je za letos padel dogovor, da se za spremembo izvedeta druženje in podelitev na naši obali. In sicer okoli 15 Februarja ( ki pride na četrtek).

Torej, zbiramo predloge kje bi se bilo najbolje dobiti za skupni ribolov. Mora biti dovolj prostora za 20-25 ribičev z dovolj prostora za parkiranje in da ni preveč turistično obljudeno, da bomo lahko v miru lovili. Če je dobro za ribe in glavonožce še toliko bolje. :)

Nazadnje je bilo na naši obali to izvedeno v Strunjanu. Moj predlog je tudi Rt. Seča (parking pri ribiču, če bodo pustili). Se mi zdi dober spot tako za kakšnega kalamara kot tudi brancina.
Mogoče bi bila dobra celo Žusterna, sedaj ko je tam obalna pot do Izole zaprta? Edino s parkingom ne vem kako je.

Za izbiro (ugodne in dobre) gostilne se bomo pa tudi še pogovorili če ima kdo kak predlog.

Martin, če sem še kaj pozabil dodat me prosim popravi/dopolni. Ko sva govorila sem bil z glavo na dveh krajih hkrati in upam da nisem preveč pozabil. :oops:
Image
User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by sova »

A je tisti parkplac pred gostilno ves njihov? Meni se zdi, da je to ob cesti, tisti del proti morju bi moral bit za vse. Drugi del, ki je tlakovan pa bi lahko bil od gostilne. Ne vem, ker nisem še bil tam. Kar se tiče spota je to naprej od rampe pri gostilni. V redu plac.
Image Image

lp.
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by kr'en »

Po mojem si lastijo kar vse počez od modrega avta na levi in desni naprej. Ker sta tudi na obeh straneh postavljena količka (enega se vidi, moder, za kanto) skozi katera lahko napeljejo štrik/ketno.

Image
Image
User avatar
Psycho
Posts: 1242
Joined: 06 Jun 2011, 14:12
Location: Lukovica pri Domžalah
Contact:

Re: Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by Psycho »

Parking pri ribiču je že nekaj časa plačljiv. Tam je tudi parkomat.

Edit:
Razen če imamo podelitev v Ribiču. Slišal sem (pred leti), da ima dobro ponudbo, samo da je precej drag. Notri pa še nisem bil, tako da me ne držite za besedo. :)
Usus magister est optimus.
User avatar
tinker
Posts: 4057
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by tinker »

Ribic je ok, a precej overpriced, zato tam sigurno ne bo pogostitve. Polotok Seča je dober plac za druzenje in ribolov. Je placa dost. Je pa samo predlog.
Bili smo tudi v Strunjanu, kar je meni osebno zelo ok.
Dejmo se kak predlog...
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by zmešan »

Kak pa kaka Fiesa.Maš placa do Pirana ali pa Strunjana
Don't drink water,because fish fuck in it.
User avatar
tinker
Posts: 4057
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by tinker »

Tudi Fiesa je ok.
User avatar
Psycho
Posts: 1242
Joined: 06 Jun 2011, 14:12
Location: Lukovica pri Domžalah
Contact:

Re: Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by Psycho »

V Fiesi je tudi zastonj parking izven sezone. :D
Usus magister est optimus.
User avatar
albacore
Diplomirani lignjelovec
Posts: 1291
Joined: 26 Aug 2012, 10:38
Location: Umag - Portorož

Re: Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by albacore »

Za ribolov Ribič-Lucija oziroma pod Formavivo mislim, da se lahko parkira pred vhodom v kamp

Image,

glede pogostitve pa skoraj sigurno Pizzeria Santa Lucija zraven športne dvorane v Luciji, kjer je tudi parkirišče in je lokal v 2 nadstropjih. Cene normalne ali celo najnižje na relaciji Piran - Portorož.

https://santalucia.si/ponudba/glavnejedi/

https://www.facebook.com/santalucia.pizzerija/

kot alternativa pa še pizzeria in restavracija Rustika pri tenis igriščih v Luciji vendar parking plačljiv.

http://citymagazine.si/lokal/restavraci ... a-rustika/

https://www.facebook.com/pg/rustikaPort ... e_internal
Last edited by albacore on 09 Jan 2018, 22:00, edited 4 times in total.
.......... LP
Image
Gladiac
Posts: 377
Joined: 23 Sep 2016, 22:59

Re: Podelitev Challenge 2017 in druženje

Post by Gladiac »

Kar se lokacije tiče mi je vseeno, se pa strinjam glede restavracije z albacorjem :D
LP
Uroš
Post Reply