[NEURADNO] SJ Challenge 2018

mitja68
Posts: 289
Joined: 11 Jul 2013, 09:04
Location: Radovljica

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2018

Post by mitja68 »

Waaaaaaaa :yeah: :yeah:
Hehe...tole paše že skoraj v rubriko podvodni ribolov :D
Bravo skols79 :yeah: :yeah: dogodivščina, ki je ne boš nikoli pozabil...
The worst day of fishing is better than the best day of working!
sasok
Posts: 122
Joined: 19 Aug 2013, 17:28
Location: Beltinci

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2018

Post by sasok »

Čestitke.... :yeah: :yeah: :yeah:
LP,
Sašo
User avatar
tinker
Posts: 4057
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2018

Post by tinker »

challenge pozicije so update.
longcast
Posts: 221
Joined: 04 Nov 2014, 16:43
Location: Ljubljana

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2018

Post by longcast »

Kar nekaj krasnih primerkov, sploh zadnja dva. Čestitke vsem, bravo fantje, z užitkom je brati in gledati vaše poste, reportaže ...
User avatar
peter167
Posts: 549
Joined: 10 May 2017, 07:58
Location: Dupeljne

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2018

Post by peter167 »

@stayby; Bom kar tule vprašal, če smem. Če so mogoče to skrivnosti, ki jih nočeš izdati, pa tudi ne bom preveč hud. :lol:
stayby wrote: 24 Sep 2018, 14:04 Najprej opravičilo za zamudo. Res, ni izgovorov za to. Kar pa je res, je da po takem ulovu skolsa moja riba ne seže do kolen in mi je kar malo nerodno :smrk: ampak vseeno, takole je bilo:
Mi zaupaš, kako pri takem tipu vab določiš globino, do koder jo boš spustil? Moraš tako dobro poznati teren in enostavno šteješ sekunde potapljanja vabe? Pa še nekaj. Pogledal sem, kako mečeš. Imaš mogoče predvez FC dolg 2m? Kaj pomaga?

PS. Ni ti treba biti nič nerodno. Riba je vsega spoštovanja vredna in čisto drug tip ulova. :yeah:
User avatar
stayby
Posts: 188
Joined: 30 Jun 2010, 13:17
Location: Iški Vintgar-Ljubljana
Contact:

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2018

Post by stayby »

Peter zadeva je sledeča, na terenih kjer lovim jaz, jih poznam že dobrih 5 let. Točno vem kje je trava in kje so grote. Da sem do tega prišel, je splavalo po vodi 500€. Štejem ne, ampak po občutku. Tu kjer je bil zubo zapet je trava in me ni skrbelo. Predvez imam dolg okoli 1,7 m, pomaga pa v primerih, ko je dno grotasto, imaš mogoče malo več šans. Lansko leto sem ribo takega ranga izgubil ravno zaradi grot. Ribal se je FC okoli skal in tako v nekaj sekundah počilo. Če bi imel pa na tem mestu špago, gre pa še hitreje. Vabo pa določim glede na to, kaj grem lovit. Na tem mestu kjer sem sedaj lovil nisem pričakoval zubota ampak dejansko lico, gofa. Tok je močan, saj gre za preliv. Zato sem se tudi odločil za stick bait. Na tem mestu sem premetal že neštetokrat, tako jigge kot tudi woblerje, sticke, silikone. Nikoli še nisem ujel, ampak čisto nič! Glede globine pa tako, jig lahko nekako mečeš od globine 15 m pa naprej. Manj po mojem ne. Vse kar je manj pa silikon in woblerji in sticki.
User avatar
peškador
Posts: 502
Joined: 16 Aug 2017, 15:36
Location: Šangrila

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2018

Post by peškador »

Sliko in video sem źe vidu na fb-ju,čestitam še tukaj :yeah:
L.P. Sebastian
skols79
Posts: 176
Joined: 04 Sep 2013, 18:28
Location: Izola

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2018

Post by skols79 »

Čestitam Stayby!!! :yeah: Monster Zubo!
To...so moje sanje!
User avatar
peter167
Posts: 549
Joined: 10 May 2017, 07:58
Location: Dupeljne

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2018

Post by peter167 »

Stayby hvala. Izvedel sem vse, kar sem želel.
User avatar
Ramalak
Posts: 110
Joined: 05 Mar 2017, 23:34
Location: Solkan

Re: [NEURADNO] SJ Challenge 2018

Post by Ramalak »

Sva z Đonijem razmišljala o pritožbi, ker kakor je razvidno iz poročila, da je bilo pri dosedanjem vodilnem prišlo do kršenja pravil...

.. in sicer naj bil "prestop"

:aaa:
Post Reply