Vac rac mounti

Post Reply
_SilverArrow_
Posts: 258
Joined: 06 Aug 2014, 21:56

Vac rac mounti

Post by _SilverArrow_ »

No mene pa zanima če bi lahko recimo tu pri nas uporabljali takšno zadevo. (Bolj glede policajev, zadeva je testirana in deluje.)

https://www.henry-gilbey.com/blog/makin ... e%20easier

http://www.vac-rac.com/?doing_wp_cron=1 ... 3398437500
User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: Vac rac mounti

Post by sova »

Pomojem tisto čez vetrobransko šipo ne bi šlo, na strehi pa ne vidim razloga zakaj ne. Saj se na strehi vozi svašta. A se ni pred časom tako (na strehi) vozilo smučke?

lp
Image
_SilverArrow_
Posts: 258
Joined: 06 Aug 2014, 21:56

Re: Vac rac mounti

Post by _SilverArrow_ »

Pač sprobano najboljše/priporočajo naj bi bilo tako črez šipo, piše na njihovi strani.
User avatar
Đony
Posts: 1018
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Vac rac mounti

Post by Đony »

Sem slišal od prijatla ,ki ima prijatla , da je reku prjatu, da steklo ne sme bit prekrito -zastirat pogled =)

pa je še reku ,da se bo pozanimal =)
_SilverArrow_
Posts: 258
Joined: 06 Aug 2014, 21:56

Re: Vac rac mounti

Post by _SilverArrow_ »

Đony wrote: 27 Dec 2017, 16:21 Sem slišal od prijatla ,ki ima prijatla , da je reku prjatu, da steklo ne sme bit prekrito -zastirat pogled =)

pa je še reku ,da se bo pozanimal =)
Aha škoda, welcome to banana republik.
firbc
Posts: 77
Joined: 21 Apr 2013, 10:12
Location: Ljubljana

Re: Vac rac mounti

Post by firbc »

Ma jaz pa mislim da ena ali dve palici takole čez šipo nista panika. Poleti turisti prepotujejo celo Evropo s čolni na strehi in privezanimi s štriki na sprednji odbijač, pa noben policaj ne teži zaradi tega. Poleg tega je običajno oprema na daljši relaciji pospravljena v avtu in gre to samo za prevoz med različnimi mikro lokacijami. No vsaj jaz ne vidim smisla, da si palice pelješ takole iz Ljubljane do Pule. No al pa tut :lol:
Pa tudi nikjer ne piše, do kakšne brzine so testirani nosilci. Piše samo: "Protect your rods by not driving at high speed".
User avatar
Đony
Posts: 1018
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Vac rac mounti

Post by Đony »

silver, kupi karavana :bwahaha:
Po mojem ti tudi ne bo noben kompliciral, če boš imel eno do dve palici ,tako postavljeni, RAZEN če je nimaš prav pred očmi (tudi taki se dobijo) =)
Drugače pa si ne predstavljam kaj preživlja tista boga paličica pri 120 na uro , skoraj vertikalno postavljena ....zima, mrčes, vrabec =)
Za prenašat palico med mikro lokaciji pa mi bi prišlo prav, v razmislek za novoletna darila :bwahaha:
_SilverArrow_
Posts: 258
Joined: 06 Aug 2014, 21:56

Re: Vac rac mounti

Post by _SilverArrow_ »

Folk dela po 500km s tem. Mi pride posteno prav ko se vozim med krajsimi lokacijami ja, ce pa pride ptic al pa kaj je pa itak “sfiga”... Migajo se pa skor nic ce gledas tako da jo lahk skor nakonc fiksiras.
Last edited by kr'en on 28 Dec 2017, 11:27, edited 1 time in total.
Reason: Brez kletvic prosim.
blisk
Posts: 1521
Joined: 20 Jan 2012, 18:15

Re: Vac rac mounti

Post by blisk »

Silver pa ti si narobe zastopu. To se uporablja za vlečt panulo z avtom :bwahaha: :yeah:
Post Reply