BIG GAME - Izola 2017

User avatar
albacore
Diplomirani lignjelovec
Posts: 1291
Joined: 26 Aug 2012, 10:38
Location: Umag - Portorož

Re: BIG GAME - Izola 2017

Post by albacore »

:fish: Poročilo prvega dne : čas lova od 09.00-17.00 določen koridor s koordinatami v območju neplovbe za tovorne ladje

Štart čolnov iz Izole ob 09.00.

Ujeta izmerjena in izpuščena 1 Tuna s strani ekipe '' Mas ''. Prijem je bil nekje okoli 16.00 ure na lokaciji med Piranom in Savudrijo v vijola-roza zarisani zoni kjer ne plujejo tovorne ladje za Trst in Koper.

Image

Merjenje in izpust pa izgleda približno tako ( ni od ujete tune ampak samo za primer ).

https://www.youtube.com/watch?v=0Kf8vYFxaK8

...... :yeah: tudi naš team je zaenkrat konkurenčen in držimo zaenkrat trdno 2. mesto .............. :bwahaha: skupaj z ostalimi posadkami, ki niso ujele nič. :rofl: Drugače številka 1, ki jo držim v roki je številka našega čolna in ne pozicije v razvrstitvi.

Image

ps. drugače pa naj bi danes zvečer ponujali tuno, ki jo bodo pripeljali s Hrvaške in nudili zastonj za pokušino vsem ljudem, ki pridejo na pomol ( tako nam je povedal organizator )
.......... LP
Image
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: BIG GAME - Izola 2017

Post by kr'en »

:yeah:

Dejmo albacore team! :aaa: :mrgreen:
Image
User avatar
albacore
Diplomirani lignjelovec
Posts: 1291
Joined: 26 Aug 2012, 10:38
Location: Umag - Portorož

Re: BIG GAME - Izola 2017

Post by albacore »

:fish: Tako pa je šel mimo še drugi dan tekmovanja. Žal nismo imeli prijema ampak smo se tudi kaj naučili za v bodoče. Danes ujete še 2 tuni. Team '' Baracuda'' 1 kom. in team Big tuna 1 kom. Ker so imele 3 različne posadke vsaka 1. ujeto tuno je po pravilniku točkovanja zmagala ekipa '' MASS '', ki je kot prva ujela tuno prejšnji dan. Bilo je ujeto tudi precej sip med čakanjem na poteg tune, mi pa 1 pajka. Ob koncu tekmovanja so na pomolu še filetirali tuno ter jo zastonj delili obiskovalcem za pokušino kakor tudi vina '' Zara '', ki je bil eden izmed sponzorjev. Kot vedno je kot sponzor zelo radodaren z vrednimi nagradami '' Monster Bite '' sodeloval pa je tudi z lepo nagrado zastopnik za '' Raymarine '' poleg ostalih lokalnih ribiških trgovin.


team '' PEJA''
Image

.... :yeah: naš ... '' SARDAMATIC '' - Made in Slovenia
Image

.... :slin: naš ulov dneva
Image
.......... LP
Image
User avatar
albacore
Diplomirani lignjelovec
Posts: 1291
Joined: 26 Aug 2012, 10:38
Location: Umag - Portorož

Re: BIG GAME - Izola 2017

Post by albacore »

albacore wrote: 22 Oct 2017, 03:00 :fish: Tako pa je šel mimo še drugi dan tekmovanja. Žal nismo imeli prijema ampak smo se tudi kaj naučili za v bodoče. Danes ujete še 2 tuni. Team '' Baracuda'' 1 kom. in team ''Big tuna'' 1 kom. Ker so imele 3 različne posadke vsaka 1. ujeto tuno je po pravilniku točkovanja zmagala ekipa '' MASS '', ki je kot prva ujela tuno prejšnji dan. Bilo je ujeto tudi precej sip med čakanjem na poteg tune, mi pa 1 pajka. Ob koncu tekmovanja so na pomolu še filetirali tuno ter jo zastonj delili obiskovalcem za pokušino kakor tudi vina '' Zara '', ki je bil eden izmed sponzorjev. Kot vedno je kot sponzor zelo radodaren z vrednimi nagradami '' Monster Bite '' sodeloval pa je tudi z lepo nagrado zastopnik za '' Raymarine '' poleg ostalih lokalnih ribiških trgovin.


team '' PEJA''
Image

.... :yeah: naš ... '' SARDAMATIC '' - Made in Slovenia
Image

.... :slin: naš ulov dneva
Image
.......... LP
Image
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: BIG GAME - Izola 2017

Post by zmešan »

Ali ste bili pri piranski punti včeraj.
Don't drink water,because fish fuck in it.
User avatar
tinker
Posts: 4057
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: BIG GAME - Izola 2017

Post by tinker »

Hvala za porocilo Goran.
A od Raymarina je bil Iztok Harpoon sponzor dol ?

Drugace pa po mojem mnenju kar ok z ulovi, ce bi bilo morda kak mesec prej, bi se mogoce se kaj vec ujelo.
Saso Mass res obvlada vsaka cast! Mladi nadebudni v Barracudi pa so tudi odlicni ribici. Velik kilometrine ze. Takole na Jadranu poteka ze kar nekaj kvalitetnih BG tekmovanj in prav je tako. Tune je ogromno, kar je priloznost tudi za turizem.
User avatar
albacore
Diplomirani lignjelovec
Posts: 1291
Joined: 26 Aug 2012, 10:38
Location: Umag - Portorož

Re: BIG GAME - Izola 2017

Post by albacore »

zmešan wrote: 22 Oct 2017, 07:23 Ali ste bili pri piranski punti včeraj.
Ne, ker je to ven iz koridorja in nismo vidni z obale, ker jo tudi mi nismo videli
.......... LP
Image
User avatar
albacore
Diplomirani lignjelovec
Posts: 1291
Joined: 26 Aug 2012, 10:38
Location: Umag - Portorož

Re: BIG GAME - Izola 2017

Post by albacore »

tinker wrote: 22 Oct 2017, 08:30 Hvala za porocilo Goran.
A od Raymarina je bil Iztok Harpoon sponzor dol ?

Drugace pa po mojem mnenju kar ok z ulovi, ce bi bilo morda kak mesec prej, bi se mogoce se kaj vec ujelo.
Saso Mass res obvlada vsaka cast! Mladi nadebudni v Barracudi pa so tudi odlicni ribici. Velik kilometrine ze. Takole na Jadranu poteka ze kar nekaj kvalitetnih BG tekmovanj in prav je tako. Tune je ogromno, kar je priloznost tudi za turizem.
....... Res je , bi moralo biti prej ampak organizator pravi, da je zaradi drugih tekem v tujini to malo kasneje :fish: Saša je zelo simpa tip in mi je nalil kapetana, da še zase ni vedel po večerji, tako da se je druženje končalo nekje ob 02.30 zjutraj. Jaz sem zbežal že ob 01.00. Pokazal nam je fotografijo z ujeto lico od 27 kg en dan pred tekmo v istem aquatoriumu tekme. Mislim pa, da je za Raymarine doniral Leon iz Lucije.
.......... LP
Image
User avatar
kula shaker
Posts: 146
Joined: 26 Sep 2017, 14:59
Location: Ljubljana

Re: BIG GAME - Izola 2017

Post by kula shaker »

Se pravi, so bile ujete tri tune. Pa teža tun?
malimessi
Posts: 22
Joined: 06 Feb 2017, 11:57

Re: BIG GAME - Izola 2017

Post by malimessi »

baje vse tri okrog 70 kg :)
Post Reply