SJ CHALLENGE 2015 - MAJICE

User avatar
Psycho
Posts: 1242
Joined: 06 Jun 2011, 14:12
Location: Lukovica pri Domžalah
Contact:

SJ CHALLENGE 2015 - MAJICE

Post by Psycho »

Da vas malo povprašam kakšne majice bi imeli letos, toliko da se pozanimam okrog cene majic in tiska. Bom pa poskusil urediti, da bi bilo možno izbirati med več barvami.

IME---------------- Količina---------------Barva-----------Rokavi-------------Velikost-----------Opombe

Febola-----------------1-------------------bela--------------dolgi----------------XL--------------------1. mesto

Špeci------------------1-------------------bela--------------kratki---------------M---------------------/

Tinker-----------------2-------------------bela--------------dolgi--------------L in S------------------S ženska

Bobr--------------------1------------------bela--------------dolgi-----------------M--------------------/

Sova-------------------1------------------modra------------kratki---------------XL--------------------/

Ace--------------------1-------------------modra------------kratki---------------M---------------------/

Colombo Sport--------1------------------modra------------kratki---------------L---------------------/

Arte Pesca------------1------------------modra-------------kratki---------------L---------------------/

Blisk-------------------1------------------modra-------------kratki---------------L---------------------/

Twinman1979--------2-------------------bela---------------dolgi---------------XL in M---------------M ženska - 3. mesto

CBB--------------------1------------------modra-------------kratki--------------XXL-------------------/

Psycho----------------2---------------1modra, 1bela-------kratki--------------XL---------------------/

Mitja68---------------2---------------1modra, 1bela----1kratki, 1dolgi-------M---------------------/

JaTo------------------1------------------modra--------------dolgi---------------XXL-------------------/

Saša/Maguro--------1------------------modra--------------kratki---------------L---------------------/

Monster bite---------1------------------modra--------------kratki---------------L---------------------/

Sine5-----------------1-------------------bela----------------kratki--------------XL--------------------/

Stayby----------------1-------------------bela----------------dolgi---------------M---------------------2. mesto

5er/seafishingslo---2------------------modra---------------dolgi--------------M/L-------------------L sponzorska, M ženska
Last edited by Psycho on 02 Feb 2016, 17:20, edited 14 times in total.
Usus magister est optimus.
User avatar
tinker
Posts: 4059
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: SJ CHALLENGE 2015 - MAJICE

Post by tinker »

Smo se že menili okol tega nekaj in želje so bile po dolgih rokavih, bele barve...proti soncu!
Jaz sem za, karkoli za.
User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: SJ CHALLENGE 2015 - MAJICE

Post by sova »

Jaz sem tudi za dolge rokave, vendar se bom prilagodil večini tako, da ni problem. O številkah pa, ko dobim št. novega sponzorja.

lp.
Image
špeci
Posts: 476
Joined: 06 Mar 2013, 15:11

Re: SJ CHALLENGE 2015 - MAJICE

Post by špeci »

Jaz sem za logo odspredaj, zadaj bi pa lahko napisali ime(nick) tekmovalca, datum, ime ulova za vsa leta nazaj potem se pa vsako leto dopolnjuje. Tako, da bi bila želja za ulovom še večja (kakor komu).


Lp
Bobr
Posts: 490
Joined: 16 Aug 2011, 11:20

Re: SJ CHALLENGE 2015 - MAJICE

Post by Bobr »

Jaz mislim da bi morali letos v tej smeri, svetle barve (ni nujno da je bela, z belo se res bleščiš ob vodi), dolgi rokavi in da letos stopimo še korak naprej material za športne aktivnosti ˝anti-švic˝. Ne vem kako se točno reče temu materialu ampak verjetno vemo za kaj se gre...
špeci
Posts: 476
Joined: 06 Mar 2013, 15:11

Re: SJ CHALLENGE 2015 - MAJICE

Post by špeci »

Jaz sem tudi za aktivno majico, samo se pa cena zelo zviša. Je pa tudi v igri lycra,kjer se voda malo odbija in je UV zaščita. Sam po moje ne rabimo komplicirat, ker jaz mam lansko majico za na drink.

Lp
User avatar
sine5
Posts: 108
Joined: 16 Jun 2010, 00:11

Re: SJ CHALLENGE 2015 - MAJICE

Post by sine5 »

Ali pa bombažne majice za vse, ter kdor želi še "švic" majico dodatno.
User avatar
Psycho
Posts: 1242
Joined: 06 Jun 2011, 14:12
Location: Lukovica pri Domžalah
Contact:

Re: SJ CHALLENGE 2015 - MAJICE

Post by Psycho »

Pomoje bi se dalo zmenit da nam natisnejo nekaj "anti-švic" in ostale navadne, pač količina odvisna od naročil. Če pa bi imeli svetlo majico in da ni bela pa predlagam svetlo modro, da se vsaj malo zlije z ozadjem, ki je ponavadi nebo, če gledamo z ribje perspektive. Dostikrat sem že slišal, da se ribe težje lovi v belih oblačilih, ker zaradi svetlosti preveč izstopajo iz ozadja in to ribe plaši. Je pa po mojem mnenju to bolj važno za lov na videno, kjer je treba ribo zalezovati in se ji tudi čim bolj približati.

V glavnem, počakam lahko še par dni, recimo do vikenda, pa grem v ponedeljek vprašat, kako bi bilo s tiskom na dva tipa majic in pa če je opcija za več možnih barv. Ko bodo stvari dorečene, pa tukaj v prvem postu naredim seznam, da se bo točno vedelo koliko majic, velikosti, tip, barve in za koga so, da ne bo zmešnjave. Pozanimal se bom tudi za točne cene.

Aja, pa glede logotipov sponzorjev, je letos kak nov, ali bodo novi za 2016?
Usus magister est optimus.
User avatar
tinker
Posts: 4059
Joined: 10 Jun 2008, 14:24

Re: SJ CHALLENGE 2015 - MAJICE

Post by tinker »

Vsi logotipi pridejo že na majice za 2015.
Monster Bite še čakam na logo, pa 5er mora dati logo od SeaFishingSlo.
blisk
Posts: 1521
Joined: 20 Jan 2012, 18:15

Re: SJ CHALLENGE 2015 - MAJICE

Post by blisk »

Psiho ni problem tiskat na več različnih barv samo se moraš zavedat tehničnih omejitev. Te barve niso 100 % pokrivne in ko naprimer tiskaš modro barvo na belo majico je tisk moder, ko pa tiskaš na rumeno je tisk zelen, razen če tiskaš še podložno belo samo to pomeni potem + 1 barva. Se da marsikaj samo zna ratat drago.

Samo da je svetla, svetlo modra bi bla ok :yeah:
Post Reply