nakup fishfinder-ja

Recenzije rol, Trgovine, Ribe Ostala oprema
User avatar
Anze
Posts: 179
Joined: 04 Aug 2010, 18:07
Location: Krško

Re: nakup fishfinder-ja

Post by Anze »

Jaz imam na kajaku Garmin striker 4dv. Odlična zadeva za svoj denar :) Kupil sem še eno škatlo za 7,2Ah akumulator in je TOP. Bom kmalu kaj odveslal pa bom slikal kako izgleda in dal semle gor :)
brezo
Posts: 455
Joined: 21 Sep 2015, 12:30
Location: Nova Gorica

Re: nakup fishfinder-ja

Post by brezo »

Kaj ima veze kajak lahko bi ga imel tui na trajektu :bwahaha: al si samo hotel povedat na kateremu plovilu ga imas, ku jaz k sm povedal s ksnega plovila sem lovil? :yeah:
marecare333
Posts: 36
Joined: 10 Dec 2013, 14:32

Re: nakup fishfinder-ja

Post by marecare333 »

brezo wrote:Kaj ima veze kajak lahko bi ga imel tui na trajektu :bwahaha: al si samo hotel povedat na kateremu plovilu ga imas, ku jaz k sm povedal s ksnega plovila sem lovil? :yeah:
ucrazy?

Pomanjkanje izkušenj. Kaj ti pa vem lahko, da so kakšni preveliki oz. prenerodni za na kajak pa bolj iz tega vidika :wtf:
User avatar
Anze
Posts: 179
Joined: 04 Aug 2010, 18:07
Location: Krško

Re: nakup fishfinder-ja

Post by Anze »

Marecare je spraševal za kajak. In sem mu povedal kaj imam jaz na kajaku in da se dobro obnese. Kaj bo pa on gor našraufal je pa njegova odločitev.
Maxi
Posts: 261
Joined: 08 Apr 2010, 14:22

Re: nakup fishfinder-ja

Post by Maxi »

Jaz sem na svoj kajak namontiral Raymarine Dragonfly 4 pro......akumulator sem pa zaprl v vodotesno elektro dozo :D
Ko končam vse skupaj objavim fotko kako sem zmontiral
marecare333
Posts: 36
Joined: 10 Dec 2013, 14:32

Re: nakup fishfinder-ja

Post by marecare333 »

Jaz sem se pa že nekako odločil da si bom vzel Garmin striker 4. Predvsem zaradi GPS in shranjevanja lokacij.

Ko pa namontiraš pa kar objavi kako si to naredil. Ta del me še čaka :)
Maxi
Posts: 261
Joined: 08 Apr 2010, 14:22

Re: nakup fishfinder-ja

Post by Maxi »

marecare333 wrote:Jaz sem se pa že nekako odločil da si bom vzel Garmin striker 4. Predvsem zaradi GPS in shranjevanja lokacij.

Ko pa namontiraš pa kar objavi kako si to naredil. Ta del me še čaka :)
To funkcijo ima tudi omenjeni Raymarine.....ti pa to nič ne pomaga kaj dosti, če nimaš kupljene navtične karte :rofl:
Astilec
Posts: 174
Joined: 25 Apr 2017, 20:32

Re: nakup fishfinder-ja

Post by Astilec »

User avatar
Psycho
Posts: 1242
Joined: 06 Jun 2011, 14:12
Location: Lukovica pri Domžalah
Contact:

Re: nakup fishfinder-ja

Post by Psycho »

Če ga dobiš za 15-25€, potem je pomoje še vreden, da ti pokaže globino in temperaturo vode. Za kaj več, bi ti pa priporočal kaj bolj konkretnega.
Imam podobnega s kitajske (15€ na dražbi na Ebayu) in pokaže globino (ne vedno) in temperaturo vode.
Ribe pa samo, ko je prižgan motor. Takrat pokaže, da jih je več kot vode! ucrazy?
Usus magister est optimus.
Astilec
Posts: 174
Joined: 25 Apr 2017, 20:32

Re: nakup fishfinder-ja

Post by Astilec »

Psycho wrote: 25 Jan 2018, 08:18 Če ga dobiš za 15-25€, potem je pomoje še vreden, da ti pokaže globino in temperaturo vode. Za kaj več, bi ti pa priporočal kaj bolj konkretnega.
Imam podobnega s kitajske (15€ na dražbi na Ebayu) in pokaže globino (ne vedno) in temperaturo vode.
Ribe pa samo, ko je prižgan motor. Takrat pokaže, da jih je več kot vode! ucrazy?
Kaj bolj konkretnega imaš v mislih...... Pa daj je cenovno čim bolj ugodno! Predlogi?
Post Reply