Predelave in popravila

Recenzije rol, Trgovine, Ribe Ostala oprema
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Predelave in popravila

Post by zmešan »

Res je imajo,vendar v primerjavi izbire se skrijejo napram gnb.Je še mudhole,venda je poštnina ubitačna.
Tako,da GnB zelo priporočam.
Don't drink water,because fish fuck in it.
blisk
Posts: 1521
Joined: 20 Jan 2012, 18:15

Re: Predelave in popravila

Post by blisk »

Precej rezervnih delov za palice/role se dobi tudi pri Viliju v Colombo sport. Vili tudi poservisira stvari, pa tudi custom palice sestavlja. Do sedaj se mi še ni zgodilo da nebi rešili problema. Meni je to bolj komot kot net :yeah:
User avatar
zmešan
Posts: 1864
Joined: 26 Nov 2012, 19:50
Location: litija -zg.jarše

Re: Predelave in popravila

Post by zmešan »

Je, ker si tudi blizje kot recimo jaz.Ker sem iskal zelo specificno rinko sem rajsi pogledal v tujino kjer je te robe vec.
Don't drink water,because fish fuck in it.
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Predelave in popravila

Post by CBB »

blisk wrote:Precej rezervnih delov za palice/role se dobi tudi pri Viliju v Colombo sport. Vili tudi poservisira stvari, pa tudi custom palice sestavlja. Do sedaj se mi še ni zgodilo da nebi rešili problema. Meni je to bolj komot kot net :yeah:
Tebi ja, k si sosed:)
blisk
Posts: 1521
Joined: 20 Jan 2012, 18:15

Re: Predelave in popravila

Post by blisk »

Sej ni problema če kdo kaj nuca en pm meni ali sovi in se skoči pogledat. Drugače pa lahko tudi pokličeš dol in se zmeniš pa ti en od goricjanov prevzame in da na pošto. Včasih sem bil res skoraj sosed, sedaj imam pa vseeno pol urce do dol :yeah:
sanny
Posts: 40
Joined: 14 Jan 2015, 08:56

Re: Predelave in popravila

Post by sanny »

Veliko se vozim med obalo in Bovcem tako da če kdo kaj rabi za prevzem v colombotu naj javi na pm.
spidx
Posts: 233
Joined: 27 Jan 2014, 10:13
Location: Ljubljana

Re: Predelave in popravila

Post by spidx »

Imam težavo z rolo Shimano Technium C 5000FD, stara je 2 leti, večinoma lovim z njo sulca/sčuko. Med navijanjem, sploh malo težjih vab zadeva "drgne", kot bi bila povsem suha, vendar recimo vsak drug met oz. polovico meta, res čudno. Dal sem jo na popravilo k Možini, ki jo je odprl in podmazal, vendar ni nič bolje. Je imel kdo podobne težave? Kaj svetujete, je rola za v smeti? Zadeva je res moteča in ribolov z njo je zelo otežen. Obstaja kakšen pameten servis za Shimano role, kjer zadevo res popravijo zamenjajo dele itd.? Hvala za pomoč!
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: Predelave in popravila

Post by CBB »

spidx wrote:Imam težavo z rolo Shimano Technium C 5000FD, stara je 2 leti, večinoma lovim z njo sulca/sčuko. Med navijanjem, sploh malo težjih vab zadeva "drgne", kot bi bila povsem suha, vendar recimo vsak drug met oz. polovico meta, res čudno. Dal sem jo na popravilo k Možini, ki jo je odprl in podmazal, vendar ni nič bolje. Je imel kdo podobne težave? Kaj svetujete, je rola za v smeti? Zadeva je res moteča in ribolov z njo je zelo otežen. Obstaja kakšen pameten servis za Shimano role, kjer zadevo res popravijo zamenjajo dele itd.? Hvala za pomoč!
Tale Možina naj bi bil kao pooblaščen serviser, dejstvo pa je, da nima pojma o ničemer. Zadnje čase, od kar ima štacuno na celovški ga še nisem videl v njej. Vedno ima na vratih listek, vedno ga pije v sosednjem lokalu. Meni je še, ko je bil nasproti viškega britofa menjal rinke na eni daivini teleskopski... Zamenjal jih je tako, da je bil predzadnji rink večji od pred pred zadnjega ... Skratka, šalabajzer na kubik.
spidx
Posts: 233
Joined: 27 Jan 2014, 10:13
Location: Ljubljana

Re: Predelave in popravila

Post by spidx »

Se strinjam, meni je menjal eno kompletno rinko na spin palici, to je naredil vredu. Na muharici, mi je počila keramika na rinki in naj bi le prilepil nov obroček. Ne vem kaj je počel, vendar ta rinka je sedaj cela okrušena in nepravilne oblike (verjetno jo je ravnal z kleščami oz. nekaj podobnega). Nazadnje, pa mi je še podmazal rolo (rekel je, da naj bi bila suha kot poper), vendar očitno to ni bil ta problem, ker je zadeva tudi po "popravilu" enaka.
blisk
Posts: 1521
Joined: 20 Jan 2012, 18:15

Re: Predelave in popravila

Post by blisk »

spidx wrote:Imam težavo z rolo Shimano Technium C 5000FD, stara je 2 leti, večinoma lovim z njo sulca/sčuko. Med navijanjem, sploh malo težjih vab zadeva "drgne", kot bi bila povsem suha, vendar recimo vsak drug met oz. polovico meta, res čudno. Dal sem jo na popravilo k Možini, ki jo je odprl in podmazal, vendar ni nič bolje. Je imel kdo podobne težave? Kaj svetujete, je rola za v smeti? Zadeva je res moteča in ribolov z njo je zelo otežen. Obstaja kakšen pameten servis za Shimano role, kjer zadevo res popravijo zamenjajo dele itd.? Hvala za pomoč!
Poglej kateri ležaj ti riba, verjetno tisti na osovini. Nežno spraviš ležaj ven, ga neseš na Tehimpex, kupiš drugega enakega ali boljšega in ga zmontiraš spet notri.
Lahko pa da se ti je zvila osovina, prekontroliraj še tisto. Razdret in sestavit rolo ni atomska fizika.
Post Reply