Oprema za začetnika

Recenzije rol, Trgovine, Ribe Ostala oprema
Odgovori
Uporabniški avatar
BlazPorenta

Re: Oprema za začetnika

Odgovor Napisal/-a BlazPorenta » 25 Jan 2018, 14:15

kr'en napisal/-a:
25 Jan 2018, 13:21
A so ti to v loribuju podtaknili?

Gre verjetno za bolentino (tehnika lova iz čolna na dno, kjer je svinec na dnu, zgoraj imaš pa stranske prame s trnki) palico, ki ima mehkejši vrh za detekcijo grizev ob enem pa je dovolj močna, da lahko spuščaš težje svince v globino. To je bolj kot ne v mojih očeh nuporabno za lov z obale. Sploh ker je tako kratka.

Za zraven si drugič kupi spin palico do 30g dolgo 2.6 ali 2.7 metra, pa boš z njo lahko metal tako kakšen jig, kot egi, pa še plovčkal boš lahko, če bo potreba.
Hvala kr'en! Ne, nekje drugje sem kupoval, pa ne bi delal slabe reklame. Ampak ja, ni bil najbolj posrecen nakup. Sem sedaj (po urah in urah raziskav po tem forumu) v Monster Bitu kupil 2,7 HART spin palico (20-60g) in vse kar zraven pase. Super prodajalci, so znali svetovati kjer mi je se manjkalo informacij.
Bo pa 50-100 za na coln. Naslednji teden delam tecaj za voditelja colna, tako da se bo dalo uporabit poleti :)

Akat

Re: Oprema za začetnika

Odgovor Napisal/-a Akat » 05 Maj 2018, 08:27

Lp. Se oproscam ce nisem v pravi temi. Sm nov na forumu.
In sicer me zanima imam palico za panolo (Hart one 20-30lbs 167cm)pa me zanima ce je mozno imeti navadno rolo ker na palci imam zadnjo rinko kolescek ali mora biti multirola.
Ali pa ce bi kolescek obrnil kontra.
Najlepsa hvala za odgovir

Odgovori