Lidl ribolov

Recenzije rol, Trgovine, Ribe Ostala oprema
robinjo
Posts: 172
Joined: 08 Mar 2018, 11:35

Lidl ribolov

Post by robinjo »

Z danasnjim dnem, 14.3. so v Lidlu zaceli prodajat dolocene izdelke za ribolov. Sem malo prebiral po hrvaskih forumih in fb straneh, ker je lidl imel pri njih ponudbo prejsnji teden pa sem se odlocil pogledat kaj je na stvari. Iz trgovine sem brez razmisljanja odsel s podmetalko in torbo za katere sem odstel 42eu. Torba je "waterproof", easy transport (vkljucuje lep oblazinjen pas za preko ramen), najpomembneje pa je da pride v paketu z 6 velikimi ter 2 manjsimi plasticni skatlami ki imajo premicne stene tako da z lahkoto pridejo noter spin vabe do 25cm. Namen jo imam nekako prilagodit multifunkcijsko, torej surfcast/spin. Kar se podmetalke tice pa enostavno top za ta denar. Gumi/silikon mreza, lepih dimenzij, raztegljivo drzalo.
Prodajajo se neke komplete, role, lakse, trnke, itd. ..so pa hrvaski kolegi tudi hvalili rolce, ceprav sem mnenja, da vecina od nas nima potrebe za njimi ampak so poceni stvari vedno dobrodosle kot rezerva za "nikad se ne zna" :bwahaha:

https://www.lidl.si/sl/akcija.htm?id=1089

Priporocam ogled,

Robert

p.s. ne delam za lidl :rofl:
User avatar
Anze
Posts: 179
Joined: 04 Aug 2010, 18:07
Location: Krško

Re: Lidl ribolov

Post by Anze »

Imam torbo ze 5 let - odlična. Enkrat sem kupil spin palico z rolo, ki je kmalu šla k nečaku :rofl:
Peter
Posts: 205
Joined: 07 Nov 2017, 12:43

Re: Lidl ribolov

Post by Peter »

Pred 2 letoma kupil rolo v lidlu ,delala odlično,dokler ni zagrabila strelka 2 kg,zobniki v roli so bili ravni,oz 4h ni bilo več,tako da je pri navijanju samo preskakovala.
Lp Peter
User avatar
kr'en
The Boss
Posts: 3427
Joined: 16 Feb 2008, 16:21
Location: Domžale

Re: Lidl ribolov

Post by kr'en »

Gorzno, Monster bite bo kar propadel. :bwahaha:

Jaz sem pred leti kupil paket kemičnih lučk, še vedno jih imam toliko jih je bilo. :rofl:
Image
ber_tok
Posts: 118
Joined: 24 Jul 2016, 23:15

Re: Lidl ribolov

Post by ber_tok »

Koliko pa svetijo? Imel sem 3 različne, 1 odlične, sicer dražje, druge poceni in dosti, so se mi svetile oči ko sem jih kupil( zalogo za 3leta ) in svetijo za en k....
Orjak
Posts: 149
Joined: 07 Aug 2015, 00:24

Re: Lidl ribolov

Post by Orjak »

Je treba vedeti kaj lahko kupiš. Palice, role in umetnih vab nebi nikoli vzel v lidlu ali decathlonu. Bom šel po stojalo za palice za 11 eur. Verjamem, da jih enako dobro drži pokonci kot tisti za 50€.
Gladiac
Posts: 377
Joined: 23 Sep 2016, 22:59

Re: Lidl ribolov

Post by Gladiac »

Lučke ne smejo biti izpostavljene soncu. Meni so svetile odlično, dokler jih ni sonce dobilo.
LP
Uroš
User avatar
BlazPorenta
Posts: 678
Joined: 04 Jun 2017, 10:54

Re: Lidl ribolov

Post by BlazPorenta »

@Orjak: tudi stojala za 10 ojrou so z razlogom tako poceni. Jaz sem imel isto verzijo, le iz Hoferja. Po treh ribolovih sem obrnil nogo in jo z najvecjo lahkoto odlomil - poceni plastika. Trinoznik na dveh nogah pa ni vec tako stabilen :)
Gladiac
Posts: 377
Joined: 23 Sep 2016, 22:59

Re: Lidl ribolov

Post by Gladiac »

Meni stojalo iz Lidla služi že 2 sezono brez problema.
Sedaj sem ga kupil samo zaradi nastavkov za alarme :D

Je pa nastavitev nog bolj priročna kot obračanje :D
LP
Uroš
ber_tok
Posts: 118
Joined: 24 Jul 2016, 23:15

Re: Lidl ribolov

Post by ber_tok »

Hvala za informacijo glede lučk.
Post Reply