Kovček ali torba

Recenzije rol, Trgovine, Ribe Ostala oprema
Grega
Posts: 76
Joined: 02 Aug 2016, 11:35
Location: Ljubljana

Re: Kovček ali torba

Post by Grega »

peter167 wrote: 21 Mar 2018, 09:38 Tudi jaz iščem nahrbtnik v katerega bi dal par škatel vab, malo drobne in rezervne opreme, kakšno rolo, vodo, sendvič... Skratka nekaj s katerim bom lahko tudi lazil po skalah. Fino bi bilo, če je vsaj ena škatla z vabami dosegljiva brez, da daješ ruzak dol. Če se to ne more, moram kupit še eno torbico...
Najbolj nujno pa je, da lahko na ruzak pripnem podmetalko in po možnosti tudi palico. Skratka iščem čudo od nahrbnika. :ojej:

Se na Iron Claw Backpacker lahko pritrdi palico in podmetalko?

PS
Pozabil napisat, da mečem voblerje, silikone in lažje jige...
Poglej po netu za muharski nahrbtnik, nekako izgleda zadaj kot klasični rukzak spredaj na naramnicah pa so hitro dostopni predalčki.
Nekaj v tem smislu mogoče?
https://www.ebay.com/itm/Maxcatch-Multi ... 1617966485
ribič83828
Posts: 15
Joined: 28 Aug 2017, 19:58

Re: Kovček ali torba

Post by ribič83828 »

Če po kdo kupoval torbe preko interneta naj na svoj telefon namesti aplikacijo Wish .Potem na internetu najdeš kodo da dobiš na prvi nakup 50% popusta.
User avatar
Đony
Posts: 1018
Joined: 09 Oct 2015, 10:24
Location: Krašowc

Re: Kovček ali torba

Post by Đony »

https://www.ebay.it/itm/US-Army-Assault ... KpNclw2-9Q
jaz imam takega in okoli pasu še majhno torbico za par voberjev ali pušč. na nahrbtik pa daš paske in obesiš kar hočeš, ma polno žepou
User avatar
peter167
Posts: 549
Joined: 10 May 2017, 07:58
Location: Dupeljne

Re: Kovček ali torba

Post by peter167 »

Ja tudi meni se zdi tako najbolje. Posebej ruzak in torba. Tisti muharski mi je tudi všeč. Samo bi bil neroden, če bi lovil na bolj urbanih področjih. Mi je pa všeč, da se lahko palico pritrdi spredaj. Ponavadi jo tako ali tako nosim v roki. Če pa hočem uporabit roke za plezanje ali oporo pa bi bilo fino pripet palico nekje spredaj. Tako ni potrebno odpenjati nahrbtnika. Mogoče malce kompliciram. Vendar sem zaradi nošnje v rokah in posledično padca lani razbil vrhnjo rinko.
Kaj pa stranske torbe. Sking bag ali kako že rečejo. Se obnese? Jo ima kdo? Je kakšna dovolj velika?
Pa hvala vsem za pomoč. :yeah:
H00mzi
Posts: 76
Joined: 01 Dec 2017, 12:36

Re: Kovček ali torba

Post by H00mzi »

Jaz sem imel najprej tako
Image

Super zadev za lezt pp skalah z malo robe, vendar mi je kasneje ratala malce majhna, sedaj imam tako in razen teg da je malenkost vecja kot ta "lucky john" nimam pripomb, no pa malce bolj stacionaren moras bit za vabe menjavat:)
Image

Placa je zdaj prevec pa se za sendvic ga ostane;)
Post Reply