zimska obleka

Lov Zubatca, Gofa, Brancina in drugih predatorjev z panulo...
Post Reply
dyn
Posts: 70
Joined: 13 Mar 2013, 22:16

zimska obleka

Post by dyn »

Pozdravljeni, po nekaj letih mi je IMAX thermo suit razpadel in zdej iščem nekaj pametnega za oblečt za zimski čas (panulanje v mrzlem vremenu). Kaj uporabljate?
User avatar
CBB
Posts: 1462
Joined: 04 Dec 2013, 15:28
Location: Horjul
Contact:

Re: zimska obleka

Post by CBB »

Imax thermo suite. Moj je top.
User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: zimska obleka

Post by sova »

Jaz imam tudi Imax že par let. Tudi brez problema vendar samo z obale.

lp.
Image
Aky
Posts: 41
Joined: 17 Nov 2017, 14:18

Re: zimska obleka

Post by Aky »

Kje se to pri nas dobi, razen Trofeje? Malo mi je daleč...

A.
User avatar
sova
Posts: 1318
Joined: 04 Apr 2013, 15:04
Location: Solkan

Re: zimska obleka

Post by sova »

Jaz sem jo naročil po pošti. ;) Saj imaš možnost vrnit, če kaj ni vredu. Zamenjajo brez problema. Vsaj meni so, ma ne obleke, en drug artikel.

lp.
Image
User avatar
Andrej Lazić
Posts: 174
Joined: 14 Sep 2019, 15:29
Location: Ljubljana

Re: zimska obleka

Post by Andrej Lazić »

Tudi sam zadnje čase gledam, da bi si kupil neko specializiano obleko za te letne čase. Že nekajkrat sem se premrazil, zdaj pa sem malo pobrskal po netu in se precej nagibam h NORFIN-u. Zastopa ga Monster Bite, še več pa se dobi prek neta na https://salmo.ee/en/. Je bil pa tudi IMAX v ožjem izboru.
dyn
Posts: 70
Joined: 13 Mar 2013, 22:16

Re: zimska obleka

Post by dyn »

Katero si gledal? Cena?
User avatar
Andrej Lazić
Posts: 174
Joined: 14 Sep 2019, 15:29
Location: Ljubljana

Re: zimska obleka

Post by Andrej Lazić »

NORFIN Verity. Deklarirana je za do -5º, kar se mi zdi za našo obalo več kot dovolj, še posebej, če se večplastno oblečeš (termo spodnje perilo, podobleka, itd...). Všeč mi je predvsem zato, ker ni glomazna, ima veliko žepov, itd...
Cena pa je 325€. Dobro termo perilo in podobleka pa znese še dodatnih 70-80€. Skratka ni poceni, vendar pa to tudi ne kupuješ samo za eno sezono.
Imajo tudi zanimive čevlje in škornje, ki pa so za moje pojme cenovno zeloooo ugodni. Poglej si malo na linku, ki sem ga delil. Jaz sem si že naredil seznam. 🙂
dyn
Posts: 70
Joined: 13 Mar 2013, 22:16

Re: zimska obleka

Post by dyn »

Za imaxa sem dal 100€, zdržal mi je 5sezon. Nikoli mi ni bilo mraz, niti ko sem lovil okoli 0. Norfin je predrag
Post Reply